Voda upravljavcu uporabo 89c51

G

garg29

Guest
Zdravo prijatelji
Poskušam zgraditi Voda upravljavcu uporabo 89c51 .... da se prepreči nastajanje soli na sondi im generrating a 2000hz frekvenco od uc in ga prenaša na vodo tank. za odkrivanje vodostaj m ob uporabi majhnega vezja, ki vsebuje 1 m ohm upor, kondenzator (0,1 UF) in bc548 ... ampak vezje je zelo občutljivo ... še majhen dotik prsta ali kaj o sonda, ki jo zazna vezje .... prosim predlagamo mi, kako sem lahko izboljšanje delovnih in učinkovitost tokokroga ....priloženi spodaj je diagram vezja sem ....

hvala,

Z Best regards,
Amit
Oprosti, ampak, kar potrebujete za prijavo v to prilogo, da si ogledate

 
Hello Amit

Zakaj ne uporabljate magetic trsku swtich namesto?

Pravkar si dal plastična cev znotraj Voda in vstavite pluta z magentic v cev tako, da bo pluta plovec.Daj trsku swtich zunaj cisterne.

Plavajoči magnet se lahko uporablja za spremljanje vnaprej nizko raven znamka z aktiviranjem sosednji Reed stikalo na strani riti.Ne pozabite, vam lahko veliko Reed stikalo, kot želite, ki vam omogočajo, da ukrepa na ravni vode.

Maverick Max

 
Hvala za super idejo.Mislim, da bi bilo to zelo koristno, da mi v bližnji prihodnosti.Ampak samo za namen znanja Hočem vedeti kako se bo (moje vrste vezja) stabilno in manj občutljivo.

 
http://www.uoguelph.ca/ ~ antoon/circ/sensor3.htm

Fluid Level senzor

 
A surove metode je treba dodati spremenljiv upor po vsej 0.1ľF kondenzator (preko baze in zemlja) in poskusite na različnih ravneh lonec nastavitev.Na neki točki, se boste zagotovo ujeti ravnotežje.

Srinu

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top