Ring oscilator

C

ccw27

Guest
Jaz sem delal na pufra modela temelji na Maneatis dokumentov.Tokokroga in pristranskost je prikazano spodaj.Jaz sem poskušal narediti frekvenco več neodvisen od Vdd sprememb.Odstopanje ckt naj prilagodi NMOS trenutni vir oskrbe za preprečevanje sprememb, ampak kot sem spremembo mojega Vdd, pogostost sprememb je veliko.Lahko kdo predlaga načine za izboljšanje ponudbe neodvisnost?

Hvala
Oprosti, ampak, kar potrebujete za prijavo v to prilogo, da si ogledate

 
Secret Service powróciło w tym roku po trzynastu latach nieobecności na rynku. Po udanej akcji crowdfundingowej pojawiły się dwa numery legendarnego czasopisma o grach komputerowych, ale na tym koniec. Wydawca utracił prawa do marki.

Read more...
 
To je replika gradbeništvo, kakšno je vaše VCO dobiček in nizki filter območje napetosti, in kakšen je tvoj postopek?
Če je vaš napajalnik je dovolj, poskusite dodati regulatorja vezje nad vašo VCO vdd.

 
Jaz sem samo oblikovanje VCO.Kot sem spremembo Vdd iz 2,8 na 2,52 pogostost sprememb okrog 40 MHz.Jaz sem poskušal izpolnjevati Spec of Δf / ΔVdd <1% za nihajne frekvenco 250 MHz.In jaz sem z uporabo TSMC 0,18 procesa.

Hvala

 
Pasovne širine od pristranskosti generator je običajno določiti za enako delovno frekvenco v pufru fazah, tako da je pristranskost generator lahko spremljate vse ponudbe in substrat napetost motnje. (Citirano iz papirja)

 
Hvala aicer.Pravzaprav nisem prepričan v smislu pasovne širine v pristranskosti generator,
ki je zaprto zanko odziv ojačevalnika s replika?Lahko oblikuje več o tem?Tudi, koliko razlike v Vdd treba zasnovo do?

Hvala

 
Ker moje izkušnje, regulator bi lahko pripomoglo k zmanjšanju vdd kršitev učinek.
Ampak kako pa je proces in kršijo temp visečih?
oni so tudi težave s osc design.Doda po 23 minut:Ker moje izkušnje, regulator bi lahko pripomoglo k zmanjšanju vdd kršitev učinek.
Ampak kako pa je proces in kršijo temp visečih?
oni so tudi težave s osc design.

 
Za 1% Vdd variacije Δf / ΔVdd <1%, vendar pa je za 10% Vdd razlike se zdi težko izpolnjujejo spec.Koliko variacij je treba prizadevati za?

Hvala

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top