rabim preprosto vezje, ki lahko berejo IR signale, jih shranite

E

elecTronX

Guest
Hi, rabim preprosto vezje, ki lahko igra s tem bo prebral IR signal, ga shranite v pomnilnik, nato pa so možnost, da znova shranjenih IR signal ven.Jaz šele potreba nekaj preprosto igrati s.Jaz sem poskušal izvedeti, kako univerzalna IR učenje na daljavo dela, kot dotik občutljivi zaslon LCD Priključki.Rabim preprosto vezje ustvariti ideje za ta projekt.Hvala vnaprej vsem, ki se lahko po pomoč.Dodano po 3 minutah:Zdravo še enkrat, bi rad zaprti krog - nekaj, kar preprosto, da ne bo vmesnik z računalnikom.Hvala

 
Microsoft ogłosił, że w Windows Store pojawiły się aplikacje przeznaczone pod Kinect. W ten sposób chce zachęcić deweloperów do tworzenia programów, które będą obsługiwać technologię ruchową.

Read more...
 
Oglejte si na teh projektih.
Oprostite, toda morate prijavo na ogled te priloge

 
halo zahvaljujem se vam za odgovor, ampak kaj projekti pa govoriš.ni dodatnih podatkov v vaš post.si mi pošljete pm ali kaj podobnega.prosim pustiti mi znanje.hvalaDodano po 1 minutah:Ni važno, i videli zdaj.sem bil ogled te strani mo_zilla, zdaj pa rabim IE in jaz vidim priponke.Veliko hvala.Bom pogled na njih straigt stran.S spoštovanjem.

 
Hi All,

I am intrested na ta način podoben projekt, poskušajo uporabiti PIC16f628 kot upravljavca.Jaz vekanje glej attachement ali nekdo lahko posredujete to mi?

zelo cenim to.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top