Prepoznavanje Deli za popravilo poškodovanih opreme.

T

TrueScot

Guest
Imam 20.4V brezvrvične vaja z dvema baterije.Polnilnik je ki dela lep, vendar JILL, ki imajo baterije med polnjenjem je zažgal iz komponento (s?).Izgleda upora, ampak barvo kod so spali in unrecogniseable.Obstaja velik upor siva s štirimi siva obročki (izgorevanju ven, ne barva), drugi upor (mislim), ki je z zeleno z dvema zunanjim rjavega obroča in tri notranje črne obroče, in črni upora v obliki komponente s N4004 na njej in HCH pod to.Hrbtni strani malih vezja je D črki "-5-7H", na njem in (3), pod njim.Charger je sam "Ni Cd baterija 20.4V" in "napetosti Output - 24 VDC 400mA, na nalepki pod njo.Kako ugotoviti poškodovani del (ov).Sem priloženo fotografijo, če bi to pomagalo opredeliti problem.

http://www.flickr.com/photos/35215400 (at) N03/3488834900 /
Oprostite, toda morate prijavo na ogled te priloge

 
lahko poskusite odstraniti in nadzor, da velik upor siva, pa se lahko pisno na spodnji, ki bi dal vrednost.

ive vedno počasen z barvnimi oznakami = D ampak moj guess is;
rjavo-črna-črna = 100
črna = 0 ničel po
rjava = strpnost ...?10%?

drugi prosim Pridruži se in pravilni moji hromi barvno kodo poskus.Dodano po 6 minutah:in da se "črna upor oblike sestavni del" je diode.obvestilo z belo črto na eni strani, da je "bolj negativne" strani.ko si dal negativni vodi vašega merilnika na tej strani, in pos vodijo na drugi, bi morala sedanja količina in vaše meter (na diode preverite delovanje) se glasi nekako takole 0,496.Ko povratne vodi, je treba brati OL.(to je ob predpostavki, da tako vezje, določenimi ne vpliva na obravnavo, to je kratko ali drugo komponento vzporedno kateri vijaki svoj branje)

če je pravilno zapisano, svoje dobre in doesnt je treba zamenjati.

upanje to pomaga

 
Hi Onion456, hvala za to.Vaša pravica glede diode - ki je, kot se je izkazalo pravzaprav 1N4004 - to je v redu.Glede druge spec informacij v originalni post, ali obstajajo kakršne koli upori sem lahko poskus, da vidim, če lahko dobim te bom spet delal - ob predpostavki, te stvari so penijev namesto funtov je vsak.Ali ni na nek način za določitev vrednosti upor vedela, kaj se skuša narediti, zaračuna 20,4 baterijo volt?

Hvala za pomoč doslej.

 
ne da mislim, žal ...morda bi lahko shop popravila TV ali kakšno drugo usposobljeno techs lahko, da vam pomaga ugotoviti, kaj je to ...

razen, da je edini idejo imam, da poskusite najti informacije na spletu; poiskali številko modela vašega polnilnika, vidim, če lahko najdete shematično.<?>

 
Hai TrueScot
Zažgejo koda upor zdi, da je Brown črna črna, ki pravi, da je 10 Ohm 2watt.Ampak močno dvomim, da ni pregorele.odjaviti s multimeter.Oglejte si tudi diodo IN4004 in LED preveč.Ali vas prosimo, da po kakršnih koli dodatnih dvomov v zvezi s tem.Upam, da bo to pripomoglo k vam.Ne pozabite "Pomagal mi je" gumb.Srečno.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top