[Need Help] analogna vezje

N

navcmkim

Guest
Hi everyone,

Hočem vedeti postopek "ostanek ojačanja", recimo, (2Vin-dVref) v MDAC (pomnoži DAC).

Attatched datoteka "A-10 b 15-MHz CMOS Recikliranje Two-Step A / D pretvornik, ki ga BS Song, et al" v IEEE, 1990.

Zanima me, kako je ostanek (odštevanjem) in okrepitvijo je možno naenkrat.
Si lahko ogledate v Fig.4 osnovne MDAC delovanje.

Slišal sem, da ta shema je zelo pogosta v cevovodih ADC.Ampak ne morem najti nobene vrste ali dodatno pojasnilo o načelo ali mehanizem.!

Jaz moram vedeti tega načela za načrtovanje zaključnem datumu, je zelo blizu pri roki!

Najlepša hvala vnaprej.

************************************************** *******Ta objava je moderiran s makswell.Akcija: Drugi post črta.Razlog: Crossposting ni dovoljeno_Opomba: Prosimo, preberite pravila, preden objavite ali nalaganja.Opozorilo!************************************************** *******/ / makswell
Oprosti, ampak, kar potrebujete za prijavo v to prilogo, da si ogledate

 
B326HK to oznaczenie nowego monitor firmy Acer. Posiada on przekątną wynoszącą 32 cale i rozdzielczość 4K. Wyświetlacz wykorzystany do budowy monitora jest typu IPS. Jasność B326HK wynosi 350 cd/m2, a kontrast ma wartość 1000:1. Czas reakcji nowości od Acera wynosi 6 ms (G2G), a kąty widzenia zarówno w kierunku poziomym i pionowym mają wartość 178 ...

Read more...
 
No, jaz nisem moderator, ampak mislim, si naj ne bi cross-post ta mesta na 2 forumih!Večina ljudi bere oboje ..

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top