Merjenje Posredovanje.

I

itzanidis

Guest
Spoštovani kolegi,

Trenutno sem simuliranje strukturo FSS uporabo HFSS Ansoft's V.10.
Struktura je sestavljena iz dveh nizov dielektrične palic dane ena nad drugo, ločenih s vacum in tvorijo nekakšno vzporedno valovodnega ploščo.Jaz raba ravninskega vala za vzbujanje strukturo.Točke dražljaja leži na ravni, vzporedno in v sredini strukture.Hočem za merjenje prenosa koeficient (S21), kot funkcija kota incidenca ravninskega vala, od zgornje meje sevanja.
Ko je vzbujanje dano izven te strukture je enostavno, vendar v mojem primeru, da je merjenje zdi nemogoče, saj mejo sevanja HFSSv.10 FSS, ki jih ni mogoče postaviti v strukturi.
Kakršna koli pomoč bi bil hvaležen uvaževati.

 
W 2013 roku o 62 proc. w stosunku do roku poprzedniego wzrosła liczba naruszeń danych, co łącznie poskutkowało bezprawnym ujawnieniem 552 milionów tożsamości. Jak zauważa Jolanta Malak z firmy Symantec, liczba wykradzionych danych dotyczy zarówno podstawowych informacji, jak i wartości intelektualnej.

Read more...
 
Seveda sevanja ne sme dati notri strukturo.To je mejni pogoj.

Exciting z ravninskega vala, ne boste izbrali katero koli Izhodišče vzbujanja, samo faza nič.Ravninskega vala je povsod vse.

Ali uporabljate redno mejni pogoj?
V katero smer želite za merjenje prenosa?

 
Dragi cd79,

Hvala za hiter odgovor.Moje izkušnje so omejene, kot sem trenutno študira na univerzi.Problem gre takole:
Jaz raba master / slave meje ustvariti periodičnost, vendar le v eno smer.Mislim, da periodičnost ustvarja neskončno strukturo palic, kolikor je njihovo število, temveč njihova dolžina ne neskončno.Torej, jaz raba master / slave meje v to smer in preprosto rad.meja v vseh drugih smereh.Rad bi preučila pogostost Pojasni razmikom zgradbe, kot funkcija kota incidenca ravninskega vala.To bo mogoče doseči z merjenjem prenos iz zgornjega (ali nižji) ravni palic, vendar ne najdem načina določanja dražljajev val ravnini kot referenčna in zgornjo mejo, kot ravni, kjer hočem izračun prenosa.Bi mi pomagali?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top