Kako Program 8051 MCU

I

isrish

Guest
Pravkar sem dobil vzorce od cc2510 2.4Ghz TI trancevier.It je 8051 MCU.How delati jaz to program?Jaz sem novi v 8051.is obstaja DIY programer?

 
Kateri IDE uporabljate.si je pomenilo, da si dobil upravljavec ali popolno KIT.Če dobite popoln komplet potem bi dobili tudi vzorčne primere kode s tem.ali pa morate iti skozi lista in program upravljavca.

 
Dobim ne Kit, ampak IC s QFN48 Packaging.It je treba načrtovati kot drugi MCU.Ne vem, kako je lahko program in programski odbori so na voljo.

 
Če so pripravljeni s svojim binarno datoteko, sledite spodaj navedeni Link TI's.To vam lahko pomaga.

http://focus.ti.com/docs/toolsw/folders/print/cc2510-cc2511dk.html # technicaldocuments

[/ url]

 
u morajo uporabljati programer deviec za program 8051 družine, kot superproL
to, s stroški je 180 $

 
Prebral sem Texas Instruments Flash Programmer Priročnik in 8051 MCU v CC2510 lahko programirajo z SPI-mi dva-wire vmesnik, ki sestoji iz dvosmerne Debug Data (P2_1) in Debug Clock (P2_2) vhodni pin.Imam EZ430-F2013 razvojno orodje, ki lahko program naprave, ki uporablja dve jekleni vmesnik, imenovan spybi-wire.Ali lahko jaz raba to orodje v program cc2510?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top