kako meriti raven hrupa v nadstropju je PCB?

T

tzwei

Guest
Pozdravljeni vsi:
I am projektiranju in debugging a RF / digitalni / analogni signal PCB mešani odbor, vendar učinkovitost ni zelo dobra, mi dvom PCB hrup ima nekaj vpliva na TX / RX uspešnosti,
ampak ne vem, kako naj ukrepa v tla raven hrupa v PCB, kdo ve?hvala!SOS!

 
naj bi s pomočjo osciloskopa za merjenje vrha do vrha valovanje v VCC pin!

 
lahko zmanjšanje hrupa z dodajanjem Zaobilazni Kondenzator nobeni napajalni pin

 
živjo!Mislim, da bi morala mesto in vas razklopni kondenzator zaprta za električno napajanje iz pin IC

 
to lahko vodilo linijo za u/ Črtano_Opozorilo # 4 - Uporaba Google pred upload.Post povezave namesto datoteke.(Klug) /
 
to je druga za u/ Črtano_Opozorilo # 5 - Uporaba Google pred upload.Objavi povezavo insted datoteke.(Klug) /
 
Prosimo, navedite vrsto napajalnik ki ga uporabljate, in imaš ločene digitalne / analogne pristojnosti in samostojne digitalne / analogne zemeljske.Merjenje strategije bo odvisna od teh stvari.

 
Morala bi uporabiti visoko kakovostne SMD keramičnih kondenzatorjev paypass, kot kondenzator tipa učinka velikih na vozilu delovanje.Uporabite tudi tantulam kondenzator z dobro kakovostjo Induktor kot filtra za vaš krovu oskrbe.Tudi če imate različne desk uporabo LC filter za moč za vsak krov.

 
Vicent je pravica ...
Uporabi kondenzator: Y5V je slab => X7R je minimalni kakovosti
COG ali NPO je boljši ...ne uporabljajo 100nFarad ...več 10nF ali 22nF ...
Ta kondenzator je bolje, če je vrednost je nižja od 47nF.

Pomislite za uporabo LC če je vaš trenutni ni pomembna

ni pomembno do samostojne terenu analogni in številčna ...če imate aone ali več dobrih gnd ravnini.4 uporabo letal za vas PCB.Ena GND / ENI Power / One analogni signal / One Numeric SignalPlayelectron

 
Tudi če lahko kovinski ščit nad MCU in MCU kristalno tem vam bo pomagal, da se zmanjša učinek MCU sevanja na analogni delov.Prav tako poskusiti prenesti zelo nizko napetostnih signalov z dveh terenu sledi okoli tega signala.

 
Za merjenje hrupa, mislim, da je spektralni analizator (-12.8GHz) z visoko frekvenco sonda lahko narediš this.Also i nakazujejo nekatere postavke:
Uporaba kroglic med analogno in digitalno moči;
Uporaba EMI filter v visoko hitrost bitov bus;
Uporabite dovolj nevezanost pokrovček v pristojnost v skladu z EMI frekvenco.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top