8051RD2 prekinja

Y

yaris

Guest
Hi everyone.
Imam problem z 8051RD2.Moj program (napisan v C) dela, medtem ko je za kazen, ampak včasih brez zunanjih Ponastavljanje upravljavca skoči na začetek točke (kakor je bila ponastavljena skozi), se začne iz izvršitve, da koda, ki sledi glavni () in ohranja izvršiteljico Glavni koda pravilno , vendar se ustavi da bi se spuščal v prekinjata rutinsko (števec 2 overflow).Vse prekine in časovnik 2 registri hraniti še pravilne nastavitve.V prekinjata zagotovo omogočila, da časa je zagnan in overflow zastavica.
Št watch dog časa se uporablja.
Po zunanji reset, kontrolor dela globe znova.
Torej sem lutalice Kakšno napako v kodiranja lahko upravljavec za opravljanje takega?

Hvala

 
Odpowiadając na pytanie zawarte w tyle odpowiem, że tak. Właśnie niecałe 70 funtów kosztuje komplet przewodów zasilających CableMod w sklepie Overclockers UK. Na razie dostępne są one w formie przedsprzedaży. Przewody dedykowane są do zasilaczy, które mają odpinane przewody. Kompatybilne są z seriami AX, HXi i RM firmy Corsair, XP2 i KM3 firmy Seas...

Read more...
 
Imate nekaj senzorjev (stikal, itd), povezana preko žice?

Ali si stikalo induktivnih bremen?

Če je odgovor da bi predpostavljal, da imate težave EMV, ki povzroči ponastavitev vašega MCU.

Poskusi ločiti vse, da je priključen na zunanji strani.

s spoštovanjem

 
Poskusi, da preverite, če ste izvršiti reti po prekinja.

 
Hvala vsem za te odgovore.
Kontrolorja poganja tuljava malih linijo rele res, toda jaz ne vidim nobene interference celotni reset vezje.Vendar, če uporabite drug firmware v istem vozilu z istim tipom kontrolorja, ki poganja enak rele tudi imam težave ne pri vseh.
Kar reti bi želel opozoriti, da sem pisati firmware v C.
Sumim, da je nekaj narobe z dimnika (ni dovolj pomnilnika, da je zapustil), ampak moj prevajalnik (C51), ne daje me opozoril.
Kako lahko preizkusite svoje uganila?
Hvala,
Boris

 
Kar odvodnikom o 8051/8052, da si pod nadzorom pomnilniške lokacije, če poiščite odvodnika na RAM LOC = 50h, vaši lokaciji je iz dimnika 50h do 7Fh, se bo začela ob 51h zaradi plastne bodo začeli iz namenskih RAM LOC 1.Reti, ko ga uporabljate za sestavljanje, ne vem, njegov ekvivalent v C. Ko se zbirajo vaši programski opremi, ki jo je skupščino kotacijo ali si lahko naložite na vaš hex simulator, potem boste vedeli, če ponastavite zgodilo.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top