Vprašanja iz študenta bo začel Grad. šolo?

P

PlatinumT

Guest
Pozdravljeni, Pravkar sem diplomiral z BS v fiziki. V jeseni bom se začne na moji MS stopnje v uporabne znanosti s poudarki na mehatronike in robotike. Samo formalno elektronika razredih sem imel, da se obravnava z elektroniko so bili: univerzitetni fizike 1 & 2 (zakon kerkholf je, Ohmov zakon, itd), digitalne elektronike (osnovna digitalna vezja, VHDL). Po moje sem prišel precej pozna mikrokontrolerji Pic (16fXX serije. Sem bil z uporabo PicBasic Pro jezik za približno leto in šele začeli učiti montažo, za Pics. Sense svojo poleti imam malo več časa, da se naučijo nekaj novega stvari, ki so lahko koristne tudi v prihodnosti. Tako da mislim, moje vprašanje je, kaj naj delam na? bom priznati, da je moja šibka področje računalništva vidik teh področij tako, kateri jezik naj začnem učenja VB?? Najlepša hvala za svoj vložek, Jay
 
Na forum azjatyckiej strony PCEVA jeden z jej użytkowników opublikował specyfikację i wydajność karty GeForce GTX 960. Na potwierdzenie tego dołączone został zrzuty ekranu z aplikacji GPU-Z i benchmarku 3DMark. Na screenach widać, że GeForce GTX 960 ma taktowany być z szybkością 1228 MHz w trybie standardowym i 1291 MHz w trybie Boost. Nowa karta p...

Read more...
 
vb je enostavno in narediti veliko stvari za u na zelo preprost način. tudi naučiti C ali VC + +. ne dobijo nekaj več znanja mikrokrmilnikov in vgrajenih softwares. naučiti uporabo pristanišč PC s C. u preprosto morajo vedeti, kako ravnati v pristanišča in nekaj stvari o arhitekturi nekaterih procesor, kot so Motorola itd, tako da u počutili udobno uporabo katerega koli mikrokrmilniška razumevanja arhitekture
 
Mislim, da bi izvedeli C / C + +, ne pa VB. Uporablja se tako za okna in vgrajenih programov, na primer za PIC. To je najbolj skupno visoko raven programiranja langauge. Btw. kaj je prava Kerkholf je? Vem, da zakon Kirchhoffovi, ampak jaz ne mislim, da vem, zakon Kerkholf je.
 
Strinjam se z drugimi o učenju C / C + +, pa mislim, da učenje Matlab (če še ne veš), lahko koristna. Matlab je zelo prilagodljiva (fizika, EE, DSP ...) in obstaja veliko knjig, ki uporabljajo Matlab za poučevanje predmeta, in to je zelo enostaven za učenje. Ne vem, "PIC" / Embedded stvari tip lahko storite z njim, vendar pa si lahko ogledate, da je gor na njihovo stran za podporo: http://www.mathworks.com/support/ [url ] http://www.mathworks.com/matlabcentral/fileexchange/loadCategory.do [/url] Veliko sreče v šoli
 
Hi, Če želite uporabiti svoj novi jezik, obe programski MCU in pisanje programov okna, naučiti Borland C + + Builder, je to najlažji način, da napišete proggies za okna in prav tako boste izvedeli c + +. Obisk: www.borland.com in www.torry.net ;) Analyzer
 
Mislim, da morate (ne pride v poštev!), Da se naučijo C / C + + & MATLAB. C + + pomen, ne potrebuje pozornost. MATLAB bo vam zelo učinkovito človek v majhnem časovnem obdobju v zvezi s C + +, na primer. Ampak ne more nadomestiti po mojem mnenju. MATLAB bo tudi vam pomagajo pri nadzoru pristaniščih in programiranje DSP na enostaven in hiter način. Tudi z uporabo SIMULINK v michatronics bodo stvari enostavno. (NB: ne dela za MathWorks, vendar ljubim MATLAB veliko) Assembely je zelo dobro res, da se naučijo in vam bo pomagal veliko. VHDL ne sme biti tako, da imprtant mojster na svojem področju, vedoč, da bo zelo lepo.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top