Težava z ir2110 in irf740 za nadzor motorja, kakor postane vroče

X

Xjack

Guest
jaz sem z uporabo IR2110 in 740 za kontrolo vozil v svoj krog i uporabo 100ohms upor in 1N4148 vzporedno HO, LO, da MOSFETs Gate. 47ohms na pin VS. vhodi voltov je 280v. MOSFET postane bolj segreva 80 stopinj. ampak motor teče dobro. Kaj je lahko narobe? pa moram spremeniti upor vrednosti, če je to problem, prosim povej mi kje se motim.
 
kje u dobil vezje .... Mislim, da nekateri heatsinking bodo stvari v redu ..... Če ste post vezje bi nam pomagajo razumeti stvari bolj jasno .....
 
Jaz porabi manj, da je 500mA, ampak toplote nad 80 stopinj ~ 85.
 
Razumem, da ... Motorji so trenutno pod nadzorom, in zato, če se boš zmanjšati tok, potem bi to vplivalo na število vrtljajev motorja .... raje poskusite z heatsinking MOSFETs ..... Prav tako, da upor si govorila je le, da se prepreči sprožitev zaradi uhajanja sedanje, tako da ni vsaka uporaba njegovi zamenjavi ....
 
Hay Xjack lahko plz objavite vaš celoten diagram vezja do Ž plz rabim za dokončanje moj projekt Naj vam Bog pomaga .. [Size = 2] [color = # 999999] Added po 7 minut: [/color] [/size]
lahko vezje [/ quote seno Xjack ste post vezje še enkrat plz rabim to rešiti svoje težave plz
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top