Senzor se aktivira varnostni sistem

A

anwanane

Guest
Rabim pomoč pri izgradnji računalniško nadzorovano senzor (ultrazvočni senzor) aktivira varnostni sistem, ki uporablja mikrokrmilniška da vmesnik beween trdi oprema in računalniško programsko opremo. Programska oprema, ki nadzoruje upravljavca je, da je v Visual Basic 6
 
Eksperci z Kaspersky Lab ostrzegają przed szkodliwym oprogramowaniem szyfrującym, które jest chętnie wykorzystywanym przez cyberprzestępców narzędziem ...

Read more...
 
Texas Instruments je lepo appnote za ultrazvočno merjenje razdalje, lahko začnete s tem h ** p: / / focus.ti.com/lit/an/slaa136a/slaa136a.pdf Lep pozdrav
 
Najprej morate vedeti, kaj senzor boste uporabljali in izhod iz senzorja, nato pa izberite mikrokrmilniška vmesnik in na koncu z vb. Sem projekt za nadzor dostopa z uporabo kod za dostop, ki je povezan zaslonov LCD, številčne tipkovnice, mikrokontrolerji in računalnik z VB. Včasih sem Atmel mikrokontrolerji in povezan z uporabo vzporednih vrat. Sem lahko pomagal, če se odločite za uporabo ATMEL mikrokontrolerji vsaj kolikor je inferfacing z računalnikom, je zadeva. V primeru, da ste dobili podatke o senzorja, ki se uporablja sem tudi pripravljen pomagati z vezjem podrobnosti, ko imam čas.
 
V tem primeru menim, ATMEL mikrokrmilniška za zdaj, čeprav druge predloge mikrokrmilniška so še vedno dobrodošli. Jaz bi zelo hvaležni, če prejmem stikalne sheme in programsko kodo, da gredo z njim. Ultrazvočni senzor imam v mislih, zdaj je SRF04 ultrazvočni senzor. Hvala
 
Prosim, rabim vezje podrobnosti za varnostni sistem, ki vključuje sesor SRF04 ultrazvočni senzor, Atmel mikrokrmilniška ali MSP430 mikrokrmilniška, povezan z uporabo serijska vrata, da računalniški program za nadzor
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top