potrebujejo pomoč pri RTC DS1307

L

lassy

Guest
Jaz sem poskušal zgraditi RTC, ki se uporabljajo v moj projekt temperaturnega regulatorja in potrebujete kodo montažo PIC, da bere in piše z DS1307 RTC chip.I sem z uporabo PIC16F877, ki ima seriall podatke in ure igle .. vendar ne sanja o tem, kako iti o it.PLEASE pomagajte mi ... hvala
 
Živjo, DS1307 Uporabi I2C vmesnika. To je bilo dolgo govorili v tej ladji. Kliknite na gumb za iskanje na vrhu in pisati DS1307 in kliknite iskanje. Obstaja toliko povezav v vozilu, da sem lahko celo začeli coyeing ... Če ste našli moj odgovor koristen, kliknite na gumb, ki pravi Pomagal mi . Srečno.
 
Tu lahko najdete nekaj koristnih informacij iz projekta h ** p :/ / www.techdesign.be/
 
Boljša uporaba CCS C prevajalnik, da je pripravljen funkcijo za izvršitev I2C ukaz.
 
Pozdravljeni, ne vem, če je "bolje", da uporabite prevajalnik C - Mislim, da je to odvisno od vreme lahko programirate C! Imam nekaj generičnih I2C rutino in se bo po njih, če vam je všeč, da sem z 16F877A z montažo zdaj na projektu, vendar z uporabo PCF 8583, bi koda delovala v redu. [
 
hai bolje u uporabo ds1337 IY je zelo preprost vmesnik, kot 1307, če u želite kodo pošlji mi pm jaz sem pripravljen pomagati u
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top