pomoč v zvezi z začetno stanje nastavitev SpectreS.

M

megaboy

Guest
Hi everybody,
Imam nekaj problemov glede začetnega stanja nastavitev z SpectreS.
Kaj imam spomin, je matrika z ločljivostjo 1024 celic.Rad bi initialize
vsaka celica z 1 ali 0..

Z SpectreS, edini način, jaz vem je, da uporabite možnost in Konvergencija
kliknite vozel.Ali obstaja kakršenkoli drug način, ki je bolj učinkovita?Narediti
Jaz pošteno potreba v setup 1024 celic enega za drugim z SpectreS?To je
res boleče.

Drug problem je tudi za začetno stanje.Ali obstaja način I
lahko osvežite tokov in napetosti od zadnjega prost dostop do trenutne
simulacija.Naj simulacijo teči točke se konča zadnji čas.
Najlepša hvala za vašo pomoč!

John

 
Z informacji docierających z AMD wynika, że mający niebawem nastąpić debiut nowej linii kart graficznych Radeon Rx 3xx odbędzie się na PC Show, imprezie zorganizowanej wraz E3 w Los Angeles 16 czerwca, czyli we wtorek. AMD ponoć zabronił swoim partnerom prezentować swoje nowe karty na targach Computex rozpoczynających się 2 czerwca w Taipei. W taki...

Read more...
 
Živjo,

Ne vem točno abt SpectreS.Ampak sem rabil, da določi pogoje Začetni vozlišča prstan oscilator v simulacijo v Cadence SPECTRE Analog Design okolje IC5.0.To je, kot določa vozlišča napetosti v ločeni datoteki, ki bi lahko v vašem primeru lahko ustvari vsak preprost program C za 1024 vozliščih in določite vrednost za vsako vozlišče proti njemu (ne uporabljajte = vmesna za dodeljevanje).
potem ste jo določili v "readic" ime datoteke besedilo.Ampak za to mislim, da vaše vozlišča mora biti stalno številk za ustvarjanje z programom C.Naj mi vaše prvo različico Cadence.

 
Živjo,

Različica rabim je Cadence IC 4.4.6.V Predosjećaj (samostojna), morda sem rabil. IC pisati začetno napetost pogoj za vozlišča.To je edino, kar vem.Nisem uporabiti spekter, saj je zelo napredovalo za mene.Ampak vem, da daje več moči in prožnosti v simulaciji.SpectreS je Predosjećaj GUI, moje razumevanje.

Megaboy

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top