Plz izročiti mi neki pomoč približno releji

A

Altafhal

Guest
Hi vsem
hočem uporabiti releja v svoj dom avtomatizacije projekta.Plz izročiti mi bonitetnih ocen za rele, ki jo lahko uporabim za ta namen.Imamo 220V 60 Hz linij.
Hvala

 
Wysoka przepustowość pamięci HBM jest głównym powodem wykorzystywania jej na kartach graficznych już niedalekiej przyszłości. Pierwsza generacja nowego rodzaju pamięci zostanie wykorzystana w AMD Fiji, GPU który pojawi się jako Radeon R9 390X niedługo na rynku. Nvidia z kolei czeka na drugą generację HBM czyli HBM2 która umożliwi układom graficznym...

Read more...
 
hi dragi,

vljudno povej mi out put obremenitev, tako da morem halp vi.

 
Živjo
jaz biti brez nadzora, kot so gospodinjski aparati fan svetlobe itd

 
za nadzor ventilatorja lahko uporabite PWM način (un555 2 MOSFET)

 
lahko preprosto uporabo skupnih relay.in primeru tega releja napišite nominalna vrednost, kot so: 220v10a

 
http://en.wikipedia.org/wiki/Relay
www.relayapplication.comourworld.compuserve.com
http://ourworld.compuserve.com/homepages/Bill_Bowden/

 
Altafhal wrote:

Hi vsem

hočem uporabiti releja v svoj dom avtomatizacije projekta.
Plz izročiti mi bonitetnih ocen za rele, ki jo lahko uporabim za ta namen.
Imamo 220V 60 Hz linij.

Hvala
 
Živjo,
obstaja veliko relejev, ki izvaja 220V, 50 ali 60 Hz, vendar mislim, da vnosa strani
štafeta je prav tako pomembno kot izhodni strani, in je odvisna od u devicethat krmilnik uporabo, na primer, če u biti brez nadzora naprave s preprosto 5 v mikrokrmilniška, u izbrati 5v DC/220v ac rele.
obstaja nekaj "Solid State Relays", da lahko izberejo u s temi lastnostmi.
BR

 
Altafhal,
3 določa bonitetnih ocen, ki so najbolj pomembni, so:
Contact Voltage rating
.Ta ocena je drugačna za ADC vs DC aplikacije
Kontakt trenutna ocena
.Ta ocena je alsoo drugačna za vs AC DC.
Coil napetost.Za Solid State Relays (SSR), anlagous dušenja bodisi aktiviranje aktiviranje napetost ali tok, odvisno od vrste SSR.
.
Poleg tega so sedanje ocene različne za različne vrste tovorov.Pogosto so različne obremenitve glede na ocene za uporovnem in induktivnih bremen.Če je le uporovnem trenutna ocena, ki jo proizvajalec, nato delite ta ocena za 10, da dobim induktivni rating.To je konzervativna pravilo palca za zanesljivo delovanje z induktivnih bremen, kot so motorji.
.
"Biblija" za rele prijav je "Engineer's Relay priročnik", ki ga je objavila NARM (National Association of relejnih Manufacturesrs).
S spoštovanjem,
Kral

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top