OpAmp projektiranja za SC-integrator

W

woodrave

Guest
Zdravo,

za šolski projekt, smo za oblikovanje OpAmp za komutirana-kondenzator integrator.Cilj je oblikovanje OpAmp za prvo integrator (glej sliko), z naslednjimi omejitvami:

-clock frekvenca: 50 MHz
-3.3V
-Izberite Vcm in Vcm v dobri kot možno

Nisem iskal nekoga, ki mi daje končnega vezja, ampak za nekatere usmeritve o tem, kako začeti.
Sem že naredil nekaj raziskav in ugotovili, da vaš GBWP mora biti vsaj 10-krat fclock, tako da bi bila 500 MHz tukaj.Je to dobra izbira?
Za napetost Vcm, v, mislim, da bi bilo čim manjše.Glede na to vezje bi se kaj podobnega 2 * Vdsat.In za Vcm: polovica Vdd napetost: 1,65 V. To omogoča maksimalno zamahu.

Poleg tega ne vem, kaj je nosilnost je za prvo integrator.I izračuna 4,5 pF, vendar ne vem o tem.

In za topologijo, predlagam, da bi bilo dobro, da uporabite OTA, saj se obremenitev je popolnoma kapacitivnimi.Ampak
bomo verjetno morali drugi stopnji za pridobitev dobrih dobiček ...

Ali lahko nekdo povej mi, če sem razmišljal v pravo smer tukaj, ali je to vse popolnoma narobe?

na zdravje,

Bert
Oprosti, ampak, kar potrebujete za prijavo v to prilogo, da si ogledate

 
Kaj se počutim je preprost op amp se lahko izvede z uporabo diferenčni ojačevalnik vezja preveč.Uporaba trenutne ogledalo, da deluje kot stalna trenutni vir.Pristranskost vaših tranzistorjev, pridobiti dobiček vrednost.Preverite, za stabilnost sistema.Get pridobiti kapital, kapital fazo.Get enotnosti pufra znakov.Če je vse zadovoljivo nato uporabo frekvenčnih odškodnino za povečanje pasovne širine, tako da dobimo optimalno pridobivanje pasovne širine.

 
Hej, hvala za vas odgovor.
Sem že naredila nekaj (glej sliko).Bi lahko to delo?Obseg pravice še ni, zato sem se ne testirajo to vezje.
Ampak jaz sem malce negotovi o specs.Kaj naj naredim, za dejstvo, da je na SC-integrator.Je to pomembno samo v začetku (kapacitivnimi obremenitve, pobi-rate ,...) ali obstajajo druge posebne stvari, ki jih je treba storiti za takšno OpAmp?
Koliko bi GBWP je?In koliko je kapacitivnimi obremenitve?

na zdravje,

Bert
Oprosti, ampak, kar potrebujete za prijavo v to prilogo, da si ogledate

 
Tokokroga mora delo.W / L razlike lahko tudi v preprostih večkratniki števila 50 / 2 ali tako.

Za
1. Da načrtovanje, lahko parametre kot so:
1), SR = 10 V / usec
2) Av = 5000 V / V
3) GB = 5 MHz
4) CL = 10 pF
5) Pdiss <0,3 mWatt
6) ICMR = 1,5 Volt
7) ICMR-= 0,2 Volt

 
Hvala za reakcijo shainky!
Sprašujem se, če je GBWP za 5MHz je dovolj za to vezje?Nisem imel časa, da ga iskušaju, vendar bom to naredil čimprej in objava rezultatov.

na zdravje,

Bert

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top