O notranje oskrbe za DC-DC?

N

newhand

Guest
Hi guys:
Jaz sem ravno vključeni v DC-DC projekt, saj je visoka vhodna napetost od 15V in naš proces je okoli 5v CMOS procesu, tako da sem potrebo po oblikovanju notranjega regulatorja kot dobave za krog.
Toda za regulator, ne vem, kako naj odloči, njegovo specifikacijo, kot so, pasovno širino, vrednost zgornje meje proizvodnje, zagonski čas?
Je kdo kdaj srečal enake težave kot jaz?

 
Pojawiły się nowe informacje na temat flagowego GPU AMD o nazwie kodowej Fiji. Wynika z nich że w czerwcu na rynku pojawią się co najmniej dwie karty graficzne z tymi GPU. Co ciekawe mająca wejść do sprzedaży wersja Fiji jest poprawiona względem tej która miała trafić na rynek w pierwszym kwartale tego roku. Zaprezentowane mają zostać co najmniej d...

Read more...
 
Ni tako težko.Samo naredi regulator, ki je proizvodnja manjša od 5V, da izpolnjuje proces.Tudi zakonodajalec morajo imeti dovolj trenutne ponudbe za celotno stvar notri.Če ste se odločili, izhodno napetost in izhodni tok zmogljivost za načrtovanje, da zakonodajalec takrat zakonodajalec bo enostavno.Lahko si pas strukturo bolje TC.Ne pozabite zagon za regulator, ker je zelo pomembno.

 
hi harrytrinh:
Vem, da moram regulator (<5v output) kot svoj notranji dobave za notranje circuit.But ste kdaj pomislili, da koliko pasovno širino regulatorja, in kako velik je pokrovček boš dal na izhodu regulatorja, in morate zagotoviti, da kadar gre za preklapljanje, undershoot in prekoračitev bo acceptable.So kako si se ukvarjajo s temi vprašanji.?

 
Oprostite, drugo vprašanje, vaš proces 5v cmos proces, kaj potem postopek, ki ga uporabljate za načrtovanje regulatorja, ki bi morale 15v prispevek, hvala!

 
5v cmos vendar nekateri visoke napetosti, vključenih v ta proces

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top