Mikrotrakasta patch antena

M

munnalk

Guest
zdravo vsi,
jaz sem BE 3. let študent, ki je zaljubljen s prof ki ne ve, veliko pa jaz hav storiti design n simulirajo Mikrotrakasta antena obliž na Ie3d.I počutili nemočne in malo hoteti pošteno uvaževati če bi nekdo, odgovorite na naslednja Qs
1) Ali je Ie3d pravilno programsko opremo za načrtovanje n simuliranje Mikrotrakasta antena obliž?
2) Vse kar vem, so osnov anten, kako to n kje naj začnem?
Last edited by munnalk na 01 Jul 2008 3:07, edited 1 v času celotnega

 
Na początku każdego miesiąca NetMarket Share podaje statystyki dotyczące popularności przeglądarek oraz systemów operacyjnych. I tu od dawna bez zmian - wciąż prowadzą Windows 7 i Internet Explorer.

Read more...
 
Prosimo, pojdite na www.zeland.com.Obstaja Zelandija Virtual Training tam.S spoštovanjem.

 
Preverite IE3D je dober software.Videl sem ljudi, uporabljene v anteno Patch design.
Nekateri tutorski naprej zeland.com so na voljo.iti skozi njih, kakor jih je predlagala Jian.
Tudi na tem forumu nekaj iskanje tutorski na patch anteno v HFSS.
Čeprav je programska oprema je drugačen, boste dobili idejo.

http://www.zen118213.zen.co.uk/Systems_And_Devices_Files/Patch_Antenna.pdf

Glej tudi to tutorski za referenco.
To bo pomagalo veliko.
Best of luck

 
Samo preizkusite funkcijo iskanja .....

Obstaja veliko tutirials v tem patch abt forum antene ..

Študija nekaj knjig ..Kot nad Bhatia Bahkl: Mikrotrakasta antena zasnovo, bo jasen koncept ..

 
živjo,

lahko nanašajo na inženiring Mikrovalovne knjig, ki jih Požar, drugo ali tretje izdaja - boste dobili popolno poznavanje microstips.torej začetek simulacije.

lahko simulirajo to using ADS, ampak 2D/2.5Dmomentum samo ali pa uporabi HFSS.Iskanje "HFSS Tutorial" v tem forumu boste dobili Mikrotrakasta antennna

 
Hi all,
želijo oblikovati obliž krmo za pas S sprejem ..
lahko nekdo zagotovi načrtovanja korakov in fotografije?
thankz

 
živjo,

lahko sklicuje na te teme in hfss Vadnica version10 polno knjig, ki jih vsebuje ta primer.za načrtovanje sklicuje Pozar knjigo ali kalkulator.www.edaboard.com/ftopic157258.html

www.edaboard.com/ftopic85227.html

www.emtalk.com/tut_1.htm

wrre

Chan d
si

 
Hi ....0
.

Če je vaša antena design vključuje planar structure in več BW, bolje uporabiti MICROSTRIPES

Flomerics "7
.0.Delala sem v Ansoft HFSS in drugih em s / m's ...Izbira s / m je odvisna od tipa antene za oblikovanje.

Knjige:
Kot je nekdo omenjeno ..Požar se je treba več znanja in u lahko dobite v Broadband antene MS z IJ Bahl itd

Še ena super knjiga u more sklicevati se Mikrotrakasta antene z TC Edwards (vključuje praktičen način izvajanja)

Aditya [/ b]

 
Včasih sem CST Mikrovalovne Studio za oblikovanje in simulacija Mikrotrakasta patch anteno.
Pojdi in obiščite to spletno stran
http://www.cst.com/Content/Products/MWS/Overview.aspx
vi moči zaslužiti neki tutorski za simulacijo patch antene tudi.

 
Vsi ti softwares zahtevajo licence, tako da uporabite kar so vam na voljo.Mikrotrakasta antena je dokaj preprosta za simuliranje, da ne bi smel biti problem.Vse potrebne informacije so v forum.Best sreče.

 
živjo,
to so lahko koristne za u
Oprostite, toda morate prijavo na ogled te priloge

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top