Kako kodo ADC v Verilog?

D

david90

Guest
kako si kodo ADC v Verilog? Vem, da je mogoče kodo DAC v Verilog z uporabo PWM, vendar ni prepričan, kako to storiti ADC. Mi lahko kdo pomaga?
 
Smartfon, pendrive lub laptop odmówił posłuszeństwa? Straciłeś ważne dane, kontakty, filmy, zdjęcia? Jest sposób, by łatwo je odzyskać. Wystarczy jeden sprytny gadżet lub szybka i profesjonalna pomoc.

Read more...
 
ADC je največkrat izvedena z analogno vezje (r-2r ADC, flash ADC) ... tako da ni mogoče pisati Verilog kodo
 
D / A pretvorniki so ponavadi kompakten in lažje oblikovati. Zakaj ne naredite A / D pretvorbo z uporabo D / A pretvornik in primerjalno z op_amps D za? Ustvarja analognih napetosti, ki je v primerjavi z vhodne napetosti. Če D za napetost> vhodne napetosti, nato pa nastavite, da je bit, sicer obnovljena, da je bit. Ta vrsta A do D traja določen čas sorazmerno malo dolžino
 
ko smo kodo DAC v Verilog, PWM signala ni analogni je digitalni signal z 1 bit. to that'is?

<span style="color: grey;"><span style="font-size: 10px">---------- Post dodano ob 11:52 ---------- Previous objava je ob 11:49 ----------</span></span>
Hi all, Lahko katera koli od pomagaj mi, kako lahko i kodo, termometer, kodiran DAC, ki temelji na sedanjih virov z VHDL? [COLOR = "Silver"] [ SIZE = 1 ]---------- Post doda na 11:53 ---------- Previous objava je ob 11:52 ----------[/ SIZE ] [/COLOR] Hi all, Lahko katera koli od pomagaj mi, kako lahko i kodo, termometer, kodiran DAC, ki temelji na sedanjih virov z VHDL?
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top