imam vprašanje ..

J

jason1987

Guest
imam vprašanje o mojem projektu, ki se uporablja protcol in jaz sem z uporabo RS232 za komunikacijo s svojim osebnim računalnikom z uporabo, je COM1 in moj učitelj sprašuj za uporabo MAX232CPE IC čipe, ampak tudi zakaj?kako MAX232CPE dela?kdo lahko razloži mi?jaz tudi 8051 žetonov in jaz naredil svoj kodeks s TX in RX, da govori v svoj PC ..pls odgovor, če veš ..Hvala.

 
LG G4c to 5-calowy smartfon nawiązujący nazwą do najnowszego flagowego modelu koreańskiej formy, LG G4. Czy na to nie zasługuje?

Read more...
 
Zdravo!

Prva stvar, (da bi mnogi drugi uporabniki menijo).Bi lahko spremenite naslov
za enega pomembnih za vaše kasneje objave?"Imam vprašanje, pomagajte mi odgovoriti"
ne daje nobenega namiga o tem, kaj hočeš.In na vrhu, da vsi vedo
kakšen tehnični forum je (to, nekateri ljudje postavljajo vprašanja in nekatere druge odgovor).

To je dejal, MAX232 je voznik, in bi lahko razumeli kaj počne z
obravnavo njegove podatke stanja.RS232 lahko brez dela v homogenih sistemih, in
električni ravnmi je lahko veliko višja od vaše strojne opreme.Torej ta čip
prilagaja strojno opremo, da navzven povezanih sistemov.Ne več.

http://focus.ti.com/lit/ds/symlink/max232.pdf

Dora.

jason1987 wrote:

imam vprašanje o mojem projektu, ki se uporablja protcol in jaz sem z uporabo RS232 za komunikacijo s svojim osebnim računalnikom z uporabo, je COM1 in moj učitelj sprašuj za uporabo MAX232CPE IC čipe, ampak tudi zakaj?
kako MAX232CPE dela?
kdo lahko razloži mi?
jaz tudi 8051 žetonov in jaz naredil svoj kodeks s TX in RX, da govori v svoj PC ..
pls odgovor, če veš ..
Hvala.
 
hello ..Vseeno hvala za vaš odgovor ..max232cpe ISIT ravni shifter?ki lahko Zakretač do napetosti govoriti COM1, ki je RS232?

 
Dobro delo, Dora!!
In za JASON:
Plz nanašajo podatkovnega lista za max232 IC.Študija T1, 2 & R1, 2 (in & out) in uporaba katere koli kombinacije za vzpostavitev povezljivosti bet'n ur kit & PC.

 
Zdravo!

Ti so govorili o fizični vmesniki (MAX232 in njenih variant, za
Na primer MAX3232 za 3V naprave, so fizični adapter čipi).Zdaj
Ne vem preveč o DMX512, ker še nikoli nisem uporabila, ampak
it's protokol (pravilna, če sem narobe!).
Pred nakupom MAX232 in gradbeni strojno opremo, da ne bo bolelo
branje malo več o RS232 in DMX512.

Dora.

jason1987 wrote:

ampak kako približno DMX512?
 
max232CPE je raven transformator in zakaj potrebujemo to?če morem razumeti podatkovni list i navada se sprašuje zdaj.Vseeno hvala za vaš odgovor

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top