ICD2 Stolz in dsPIC30F3010

C

CapBlack

Guest
Hi all, Imam ICD2 je doma in dela odlično z PIC16F876 & MPLAB 8,1, samo zdaj priključite en dsPIC 30F3010 in dobijo samo ID 0xFFF:?: Nekaj ni dobro tam: D vse pripombe / izboljšave dobrodošli glede CapBlack
 
Ataki ukierunkowane mają na celu potajemną kradzież danych z systemów firmy. W najbliższej przyszłości zagrożenia tego typu staną się częstsze i bardziej wyrafinowane, uderzając w przedsiębiorstwa każdej wielkości. Dlatego tak ważna jest znajomość metod, które stosują cyberprzestępcy.

Read more...
 
[Quote = blueroomelectronics] Ali ste priključite analogni? Moč in tla [/quote] ja sem, da je, in pic 18F4450 tudi delal globe prg & deb. Mislim, da dsPIC 30F ne bi smela biti aproblem s tem programer. Rezervoarji. CapBlack
 
HI še enkrat hvala za vse 4 pomagati, ne vem, Hugo line dsP30F so električni = 18F, da če u pomeni, 24F in 33F Strinjam se z vami. CapBlack
 
PICkit2 trenutno ne morejo debug dsPIC30F. Lahko ga programa, čeprav. ICD2 in kloni podporo dsPIC30F3010 čisto v redu. Preverite, ali ste ga pravilno priključen. Sem programirana dsPIC30F3012 z mojo ICD2 klon čisto v redu. To pa imajo zelo različne pinout kot 16 ali 18 PIC serije. In morate povezati Vdd in AVDD na 5V in VSS in AVSS na GND. ne more zapustiti jih plavajoči
 
Hi vsem! ICD2 klon ne deluje odlično z le dsPIC30F ampak tudi dsPIC33F in PIC24F. Edina stvar je, da bi se pravilno povezave, kot je že predlagala blueroomelectronics. Skrbno navzkrižno preveri vse svoje moči, na zemlji in Reset zatiči. Regards. [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 16 minutah: [/color] [/size] Hi! Druga pomembna stvar za zapomniti, medtem ko programiranja dsPIC serija je, da se lahko programirana serijsko prehodna cesta različnih parov zatičev. Zatiči prehodna cesta, ki boste program, čip morajo biti navedene v konfiguraciji besedo. tj PGC / EMUC in PGD / EMUD ALI EMUC1 in EMUD1 OR EMUC2 in EMUD2 OR EMUC3 in EMUD3 Izberite tiste, ki ste povezani vaše podatke in CLOCK linijo ICD2. Reagrds.
 
Hi all, samo spomnite eno stvar sem natanko Stolz klon brez odbojnikov na PG & PC, ker tega sem hotel uporabiti dsPIC30F. Sem bil preverjanje vseh coneccions ki vključuje AVdd & AVss in so v redu. jutri i wil ponovno poskusite z novo enoto, ker morda je bil prvi demaged zaradi mene. CapBlack
 
HI vse, sem dobil novo enoto in 30F3014 in presenečenje Stooz ICD2 Povezovanje z MPLAB ICD 2 ... Connected Nastavitev Vdd vira do cilja Target Device dsPIC30F3014 ugotovila, revizija = 0x1001 Rev ... Reading ICD Product ID Running ICD Self Test .. . Passed MPLAB ICD 2 Ready Tanks vse CapBlack
 
Hi, nothig ... enota 30F3010 morda je bila škoda sem ga preverite kasneje
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top