Dobava ograje na dvostranski PCB

B

bimbla

Guest
Hi all,

O dvostranski PCB z dobavo po delih, sem načrt, da bo sem železniškem prometu na vrhu strani,-ve železniškem prometu na dnu strani in GND

tako na vrhu in na dnu strani.

Kako bo uspešnost v smislu Parasitics takega odbora so proti kateri ve,-ve in GND vsi delijo tako

skladbe.

Views dobrodošli.

bimbla.

 
Ob predpostavki, da vse komponente so na eni strani sveta, bi se odločim, da je dno sloj kot trdna tla letalo z nekaj prog je mogoče razpada območja.

 
Po mojih izkušnjah je zelo pogosto težko dodeliti skoraj nepoškodovane-ground plane na 2 stranski PCB.Zato sem se pogosto uporablja eno od dveh pristopov:

- Na povsem digitalni penzion / digitalne območij, poskušajte ozemljitve do omrežja, s posamezniki kot majhne "luknje", kot je mogoče.Z drugimi besedami, priključite GND na GND če je to mogoče.Da bi dober donos pot do visoke hitrosti signalov zanko območju med temi signali in tlemi mora biti čim manjša.

- Na ladji analogni, ločeno visoke amplitude tokov in občutljivih vezij, ki ga imajo lokalne razloge za vsako od njih ločeno, v veliki meri, in medsebojno povezati z razlogi za misel, kjer gound izvaja visoko / hitro currrent in kjer občutljiv signal ima reference.Potem medomrežnega povezovanja, tako da distrbing visoke amplitude toka, ker ne bo šel skozi tla občutljivih delov "območja.

In ne pozabite, vrne kondenzator bypass - tiste zanke, so prav tako kritični!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top