Design 12 bitov problem SAR ADC

V

vladimir1984

Guest
Hello there!
Imam nalogo za oblikovanje SAR ADC z 12 bitno resolucijo.Zdaj sem uporabo odgovoren prerazdelitve SAR ADC.
Ali je mogoče doseči 12 bitov resolition z manj INL 1 LSB in DNL manj 0.5LSB s tem archotecture?Ali moram obrezovanje, umerjanja, digitalna napaka corection in tako dalje ...Jaz raba 0.18um BiCMOS tehnologijo.Sedaj imam slab Monte Carlo neusklajenost procesa in rezultatov, DNL do 4LSB.
In ena težava več, brez uporabe split kapacitivne matrike z Atenuator capactor Jaz bom umrl veliko območje, vendar z uporabo spliting imam slabše rezultate kot brez nje.
Ali lahko vsakdo pomoč ali dajejo kako tipps ali svetovati!
Hvala
S spoštovanjem

 
To je skoraj nemogoče dobiti 12-bitni SAR ADC z dobrim donosom brez callibration.
Split Kondenzator je potrebno tudi za 8-bitni SAR ADC.

Preverite teh temah.

ftopic167463.html

ftopic167089.html

 
vladimir1984,
12 bit še vedno izvedljivo brez kalibracije.
Je vaš Kondenzator array binarno dešifrirati, termometer dešifrirati ali segmentacija (v tem primeru, kaj je segmentacija)?

 
maxwellequ wrote:

vladimir1984,

12 bit še vedno izvedljivo brez kalibracije.

Je vaš Kondenzator array binarno dešifrirati, termometer dešifrirati ali segmentacija (v tem primeru, kaj je segmentacija)?
 
maxwellequ wrote:

vladimir1984,

12 bit še vedno izvedljivo brez kalibracije.

Je vaš Kondenzator array binarno dešifrirati, termometer dešifrirati ali segmentacija (v tem primeru, kaj je segmentacija)?
 
Mislim top3 ali top 4 MSB uporabo termometer kodo., ki lahko shrani seting DAC čas.uporabi 3 do 8 ali 4-16 dešifrirati.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top